Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Особливості викладання німецької мови в умовах модернізації сучасної освіти

28 листопада 2017 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с. Перемилів відбулося заняття школи вдосконалення майстерності вчителів німецької мови

 

 

 

 

28 листопада 2017 року на базі ЗОШ І-ІІ ст. с. Перемилів відбулося заняття школи вдосконалення майстерності вчителів німецької мови на тему: «Особливості викладання німецької мови в умовах модернізації сучасної освіти».

 

В процесі роботи вчителі  обговорили питання сучасних підходів до організації навчально-виховного процесу з німецької мови у школі  та особливості навчання іноземної мови у контексті Концепції «Нова українська школа», схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.123.2016 р. № 998-од. (Гулик А.Т., методист РМК).

 

Особливу увагу у роботі школи вдосконалення майстерності  було приділено питанню забезпечення комунікативного підходу до вивчення німецької мови, як джерелу оптимізації навчально-виховного процесу, досвідом застосування якого поділилася Ковальчук Н.В., вчитель ЗОШ І-ІІ ст. с. Глібів.

 

Вчитель німецької мови ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці Душніцька І.І.  розповіла педагогам про сучасні підходи до викладання німецької мови з використанням цифрових мультимедійних засобів за результатами участі у обласному методико-дидактичному семінарі, проведеному спільно з Гете-Інститутом в Україні.

 

В практичній частині заняття вчителі відвідали  та проаналізували відкриті уроки німецької мови у 3 та 9 класах та виховний захід для учнів 4-9 класів, майстерно проведені педагогами ЗОШ І-ІІ ст. с. Перемилів Гладій Т.Р. та Гетьман М.Г.« повернутися до списку новин