Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум вчителів основ християнської етики

Відбувся семінар-практикум вчителів основ християнської етики закладів загальної середньої освіти Гусятинського району на тему «Формування духовної особистості на засадах моральних цінностей українського народу»

 

 

 

27 квітня 2018 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» с. Мала Лука відбувся районний семінар-практикум вчителів основ християнської етики на тему «Формування духовної особистості на засадах моральних цінностей українського народу».

 

З вітальним словом перед учасниками семінару виступили учні та директор школи Кирилів І.Й., яка ознайомила присутніх з історією школи, провела   екскурсію навчальним закладом.  

 

Методист районного методичного кабінету Козачок Н.В. зазначила, що використання  виховного потенціалу релігії є важливим  у формуванні морально-духовної культури учнів.

 

Педагоги  закладів загальної середньої освіти району побували на виховному заході «Відкрий своє серце для Бога». Спільно з вчителем основ християнської етики Стефанюк О.М. учні підготували  змістовне духовне свято для учасників семінару.

 

Отець Роман, парох місцевої  церкви Покрови Пресвятої Богородиці, розповів про історію церкви та об’явлення  постаті Діви Марії.

 

Вчителі побували біля джерела Пресвятої Богородиці у мальовничому селі Кокошинці та пройшлися Хресною дорогою, яка була споруджена  в честь 360-річчя  з дня заснування села.« повернутися до списку новин