Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Всеукраїнська нарада з інклюзивної освіти

25 січня 2019 року у м. Києві відбулася Всеукраїнська нарада з інклюзивної освіти, у якій взяла участь директор комунальної установи «Гусятинський районний інклюзивно-ресурсний центр» Гусятинської районної ради Наталія Козачок

 

 

 

 

25 січня 2019 року у м. Києві відбулася Всеукраїнська нарада з інклюзивної освіти.

У нараді в складі делегації Тернопільської області, яку очолював голова обласної державної адміністрації Степан Барна, взяла участь директор комунальної установи «Гусятинський районний інклюзивно-ресурсний центр» Гусятинської районної ради Наталія Козачок.

Відкрила нараду дружина Президента України Марина Порошенко – ініціатор реформи інклюзивної освіти в Україні.

З вітальним словом до присутніх звернувся Президент України Петро Порошенко, зазначив, що  для нас інклюзія в освіті - це запорука нашої єдності, яка починається ще в школі.

Під час наради учасники ділилися досвідом впровадження інклюзивного навчання у закладах освіти та роботи інклюзивно-ресурсних центрів.

В рамках засідання  розглянуто  питанняролі та значення інклюзії для батьків дітей з особливими освітніми потребами, стану законодавчого забезпечення інклюзивної освіти,розвитку громадських ініціатив щодо впровадження інклюзивної освіти і співпраці з Фондом Порошенка, а також інклюзивності будівель та споруд закладів освіти як складової сучасного освітнього простору.

Учасники наради мали змогу оглянути зразки матеріально-технічного  обладнання для інклюзивно-ресурсних  центрів та ресурсних кімнат.

 « повернутися до списку новин