Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про реалізацію бюджетної програми „Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”

10 липня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у відео нараді в Гусятинській райдержадміністрації з головою Тернопільської облдержадміністрації Барною С.С., під час якої говорилося про реалізацію бюджетної програми „Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”

 

 

10 липня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у відео нараді в Гусятинській райдержадміністрації з головою Тернопільської облдержадміністрації Барною С.С., під час якої говорилося про реалізацію бюджетної програми „Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України”.

 

Після завершення відео наради, розглянуті питання обговорено із районними керівниками.

 

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А. проінформувала, що нове будівництво футбольного поля зі штучним покриттям (розміром 42х22 м2)  планується на території міського стадіону м. Копичинці і на території ЗОШ І-ІІІ ст. с. Нижбірок та реконструкція футбольних полів в смт. Гусятин,  в м. Хоростків  і в смт.Гримайлів.

У 2017 році об’єкт «Реконструкція спортивного майданчика в  с. Коцюбинцях»  включено в   Перелік  проектів,  що  реалізовувався за рахунок державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям». З державного бюджету виділено 750 тисяч гривень та 286,159 тисяч гривень – кошти місцевого бюджету. Планується відкриття майданчика в серпні  до Дня Незалежності України.

У 2017 році відбувся І етап реконструкції спортивного майданчика в с. Васильківці. Завершили збудовану основу під спортивний майданчик зі синтетичним покриттям (розміром 42х22 м2)  та закуплено матеріали (штучна трава, огорожа, клей та ін.). Для цього виділено кошти в сумі 701,475 тис. гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, 84,930 тис. гривень – кошти з місцевого бюджету.

У 2018 році відбувся другий етап реалізації проекту виділено 500 тис. гривень, 130 тис. гривень спонсорські кошти (фермерське господарство «Коваль»), закупка панелі для трибун, роздягалка та ін. Вартість реконструкції становить 1 млн. 498 тис. гривень. Завершуються роботи спортивного майданчика та в серпні планується відкриття.

 

 « повернутися до списку новин