Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Використання інноваційних технологій у роботі вихователя закладу дошкільної освіти

14 березня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти с.Товсте відбулося засідання семінару-практикуму вихователів ЗДО на тему «Використання інноваційних технологій у роботі вихователя закладу дошкільної освіти»

 

 

 

 

14 березня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти с. Товсте (завідувач Напованець Марія Василівна) відбулось засідання семінару-практикуму вихователів ЗДО на тему «Використання інноваційних технологій у роботі вихователя закладу дошкільної освіти» .

Захід розпочала керівник закладу із історичної довідки створення дитячого садка і його діяльності на сьогоднішній день.

Учасники семінару переглянули та активно прийняли участь у занятті-розвазі у різновіковій групі на тему: «Весна - це жінка, жінка – це весна» (вихователь Кушнір  Стефа Тарасівна, помічник вихователя Цуприк Наталія Романівна).

Методист  з дошкільної освіти  Гусятинського районного методичного кабінету Грунська Надія Степанівна провела тренінг «Інноваційні  технології у дошкільній освіті», де учасники мали можливість розширити, поповнити свої знання щодо педагогічних інновацій, які можуть бути використані у практичній роботі з дошкільниками, підвищити свою компетентність у спілкуванні, виконанні різних завдань.

Традиційно на завершення семінару практикуму проведено майстер-клас із паперу «Подарунок мамі».

Методистом РМК підведено підсумки заходу та учасниками  вироблено  методичні рекомендації щодо використання інноваційних технологій у закладі дошкільної освіти.« повернутися до списку новин