Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Шкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД

14 листопада 2017 року у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ДНЗ» м.Хоростків  проведено чергове засідання шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД

 

 

 

 

14 листопада 2017 року у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ДНЗ» м.Хоростків  проведено чергове засідання шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів ГПД Карашинської і Хлопівської філій опорного закладу на тему «Сучасний урок: вимоги, проблеми, шляхи удосконалення. Здоров’язберігаюча компетентність сучасного вчителя». Шкільний методичний захід відбувся за участю, директора школи Г.Ю. Ворони, Д.Р.Говенка, заступника директора з навчально-виховної роботи та методиста з початкової освіти райметодкабінету Р.Б.Мельничук.

 

Керівник шкільного методичного об’єднання С.І.Машута ознайомила присутніх із планом роботи засідання. Члени МО та запрошені спостерігали відкритий урок з природознавства у 2-А класі, проведений старшим вчителем початкових класів Г.І.Гладій на тему «Чому восени добре ростуть гриби? Їстівні та отруйні гриби. Правила збирання грибів». У структурі уроку вчитель вміло використала інтеграцію та методи критичного мислення. Учні в ігровій формі вчились розпізнавати їстівні та отруйні гриби, активно працювали в парах, в групах, інформували про цікаві довідкові факти.

 

Г.І.Комінко, практичний психолог, надала методичні поради та зразки  інтерактивних вправ щодо застосування динамічних пауз як ефективного методу забезпечення оптимізації рухової активності школярів та попередження втоми. Л.В. Мориляк, вчитель 4 класу Хлопівської філії опорного закладу поділилась досвідом роботи з питання сучасних особливостей екологічного виховання молодших школярів в умовах початкової школи. Усі члени методичного об’єднання активно включились в обговорення та оглянули тематичну виставку «Правила безпечної поведінки у природі», оформлену вчителями Г.І.Гладій та С.І. Машутою.

 

Адміністрація опорного закладу та методист райметодкабінету відмітили  злагоджену співпрацю та результативність роботи  методичного об’єднання.« повернутися до списку новин