Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

23 травня 2019 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

23 травня 2019 року у Гусятинському районі відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, участь у якому взяли 362 особи, що становить 97,6 % від загальної кількості зареєстрованих

 

 

 

 

 

23 травня 2019 року у Гусятинському районі відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, участь у якому взяли 362 особи, що становить 97,6 % від загальної кількості зареєстрованих.

Працював 1 пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ППТ) на базі навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ДНЗ» м. Хоростків. Для проведення ЗНО задіяно 26 аудиторій, залучено 64 педагоги та 1 медичний працівник.

Упродовж 180 хвилин учасники ЗНО виконували завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури.

Загальна кількість завдань роботи – 58. Максимальна кількість балів, яку можна було набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти зараховуватимуться як державна підсумкова атестація з української мови, а також як вступний тест для охочих вступати до закладів вищої освіти.

 « повернутися до списку новин