Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Обласна нарада з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій

23 травня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у нараді, яка відбулася в управлінні освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення

 

 

 

23 травня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у нараді, яка відбулася в управлінні освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад міст обласного значення.

Вела нараду начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Хома О.З. Мова йшла про актуальні питання розвитку освіти області, зокрема щодо завершення 2017/2018 навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання й державної підсумкової атестації. Особливо наголошувалося на необхідності повного виконання поточних завдань реформування освіти, впровадження елементів Нової української школи, створення якісного освітнього середовища, відповідального ставлення до реалізації вимог щодо навчання учнів 1-их класів у 2018/2019 н.р. і Державного стандарту початкової освіти.

 

 

Ольга Зіновіївна інформувала присутніх про участь у Всеукраїнській нараді з керівниками органів управління освітою областей України, що відбулася в Одесі, а також про конкретні доручення дані Міністром освіти і науки України Лілею Гриневич та заступником Міністра Павлом Хобзеєм і заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Левом Парцхаладзе.

 

 « повернутися до списку новин