Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Роль класного керівника у формуванні громадянських компетентностей школярів в умовах Нової української школи»

29 листопада на базі загальноосвітньої школи  І-ІІ  ступенів села Товсте Гусятинського району відбулося засідання семінару-практикуму класних керівників з теми: «Роль класного керівника у формуванні громадянських компетентностей школярів в умовах Нової української школи»

 

 

 

 

 

29 листопада 2019 року на базі загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів села Товсте Гусятинського району відбулося засідання семінару-практикуму класних керівників з теми: «Роль класного керівника у формуванні громадянських компетентностей школярів в умовах Нової української школи».

Учасників семінару привітала директор школи Заремська Марія Михайлівна, яка ознайомила присутніх із роботою закладу освіти, педагогічним та учнівським колективами. Методист Гусятинського районного методичного кабінету Зубрицька Людмила Михайлівна презентувала колегам програму виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція», наголосивши на методичній творчості класного керівника при формуванні ключових компетентностей вихованців через систему дидактичних завдань.

Відповідно до програми «Нова українська школа» у поступі до цінностей, класні керівники школи разом із вихованцями презентували методи та форми роботи,  які дозволяють  формувати громадянські компетентності школярів в умовах Нової української школи.« повернутися до списку новин