Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Нарада Гусятинської райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у нараді, яку провів голова Гусятинської райдержадміністрації Батіг В.С. з керівниками структурних підрозділів

 

 

 

 

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у нараді, яку провів голова Гусятинської райдержадміністрації Батіг В.С. з керівниками структурних підрозділів. 

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації поділилися проблемами, над вирішенням яких працюють в даний час.

Зокрема, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кащишин О.А. підняла питання виділення коштів на доукомплектування закладів освіти засобами протипожежної безпеки, організації роботи центру інклюзивної освіти та ін. Начальник відділу культури і туризму Сагайдак Р.Є. клопотав виділити кошти на проведення Свята замку в с.Сидорів.   Соболь І.І., начальник управління праці та соціального захисту доповів, що  працівники управління працюють над  перерахунком субсидій на літній період, розпочалася монетизація субсидій. Також акцентував увагу на проведенні широкої роз’яснювальної роботи серед населення щодо нового порядку призначення субсидій. Інші керівники структурних підрозділів РДА також поділились наболілим та в окремих випадках просили сприяння голови РДА в їх вирішенні.

Висловивши усіх, Віталій Степанович резюмував роботу наголосивши увагу на питаннях ширшого висвітлення діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації у місцевих засобах масової інформації та на веб-сайті райдержадміністрації. Крім цього, увага акцентувалася на питанні дотриманні виконавської дисципліни, оперативності виконання поставлених завдань та ін.

 

 « повернутися до списку новин