Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Сучасний урок трудового навчання як основа проектної діяльності

Відбувся семінар-практикум з вдосконалення професійних компетентностей вчителя трудового навчання через роботу по впровадженню проектної діяльності і використання індивідуального підходу до навчання учнів

 

 

 

З метою вдосконалення професійних компетентностей вчителя трудового навчання через роботу по впровадженню проектної діяльності і використання індивідуального підходу до навчання учнів відбувся семінар-практикум вчителів трудового навчання Гусятинського району.

 

Учасників семінару привітали учні школи на виховному заході «Намалюю писанку, намалюю».

 

З теми «Сучасний урок трудового навчання як основа проектної діяльності» виступив Пилипчук В.П., методист з трудового навчання Гусятинського райметодкабінету.

 

Власним досвідом роботи по впровадженню проектної діяльності на уроках трудового навчання поділилася Козлюк Г.М., вчитель трудового навчання ЗОШ І-ІІІ с.Увисла. Ганна Михайлівна провела майстер-клас «Технологія виготовлення Великодньої писанки», до якого долучилися всі учасники семінару та власноруч виготовили писанки.

 

Під час круглого столу вчителі обговорили пропозиції з питань планування методичної роботи у 2018/2019 навчальному році.« повернутися до списку новин