Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Компетентнісний підхід до формування цінностей, моральних ідеалів особистості як основа виховного середовища в Новій українській школі

05 вересня 2018 року на базі Гусятинського РЦДЮТ проведено І засідання проблемного постійно діючого семінару заступників директорів шкіл з виховної роботи та постійно діючого семінару-практикуму педагогів-організаторів закладів освіти  Гусятинського району «Компетентнісний підхід до формування цінностей, моральних ідеалів особистості як основа виховного середовища в Новій українській школі»

 

 

 

05 вересня 2018 року на базі Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості проведено І засідання проблемного постійно діючого семінару заступників директорів шкіл з виховної роботи та постійно діючого семінару-практикуму педагогів-організаторів закладів освіти Гусятинського району «Компетентнісний підхід до формування цінностей, моральних ідеалів особистості як основа виховного середовища в Новій українській школі».

 

 

Методист Гусятинського райметодкабінету з виховної роботи та позашкільної освіти Зубрицька Л.М підвела підсумки виховної роботи у закладах загальної середньої  освіти району за 2017/2018 навчальний рік.

 

 

 

Учасники семінару обговорили ряд питань:

 

Створення виховного простору відповідно до Концепції Нової української школи, Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Концепції Нової української школи, Української Хартії вільної людини. Завдання закладів загальної середньої  освіти щодо реалізації стратегічних напрямів та основних завдань виховної роботи. Теоретичні підходи до планування виховної роботи у закладах загальної середньої  освіти району на 2018/2019  навчальний рік.

 

Методичні рекомендації щодо проведення Тижня незалежності у закладах загальної середньої  освіти району.

 

Система планування виховної роботи з дитячими колективами в закладах загальної середньої  освіти  у 2018/2019 навчальному  році. Залучення школярів до реалізації учнівських проектів.

 

Туристсько-краєзнавча робота як засіб національно-патріотичного виховання школярів.

 

 « повернутися до списку новин