Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Вебінар вихователів груп продовженого дня

03 жовтня 2017 року на базі Гусятинського райметодкабінету проведено вебінар вихователів груп продовженого дня

 

 

 

03 жовтня 2017 року на базі Гусятинського райметодкабінету проведено вебінар вихователів груп продовженого дня з теми «Організаційно-методичний супровід інноваційної діяльності вихователя ГПД на шляху до побудови Нової української школи».

Мельничук Р.Б., методист РМК з початкової освіти, проаналізувала методичну діяльність вихователів груп продовженого дня загальноосвітніх за 2016/2017 н.р.,  інформувала щодо деяких аспектів організації роботи груп продовженого дня у 2017/2018 н.р. Порекомендувала використовувати для перегляду у навчально-виховному процесі мультфільми для учнів 1-4 класів, розроблені розважально-пізнавальним телеканалом ПЛЮСПЛЮС  з метою попередження надзвичайних ситуацій та формування у молодших школярів лсоціальної та життєвої компетентності.

Мельник О.Т., вчитель початкових класів Карашинської філії НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2 – ДНЗ» м.Хоростків, цікаво представила свій досвід роботи з використання прийомів мнемотехніки у роботі з молодшими школярами та їх батьками. Учасники вебінару висловили свою зацікавленість та подали пропозиції щодо застосування елементів мнемотехніки у режимних моментах, зокрема, під час самопідготовки та занять за інтересами.« повернутися до списку новин