Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Cемінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти

25 лютого 2020 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету відбувся семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі дошкільної освіти»

 

 

 

 

 

25 лютого 2020 року на базі Гусятинського районного методичного кабінету відбувся семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти на тему «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі дошкільної освіти».

Із експрес-інформацією щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі виступила методист РМК Грунська Надія Степанівна, а також звернула увагу на правильність оформлення, формування і зберігання обов’язкових документів, відповідальність за яких несе вихователь.

Власними напрацюваннями з досвіду роботи перед педагогами-дошкільниками поділилась Верховляк Галина Михайлівна, вихователь закладу дошкільної освіти с.Раштівці.

Про створення аккаунту, використання електронної пошти та інших можливостей у Gmail проінформувала Кримець Зоряна Михайлівна, учасник обласного тренінгу, вихователь закладу дошкільної освіти с.Городниця.

Регіональний тренер НУШ Мельничук Руслана Бориславівна провела практичні вправи з ігровим набором «6 цеглинок LEGO», які можна використати в освітньому процесі закладу дошкільної освіти.

На завершення семінару-практикуму традиційно було проведено майстер-клас із виготовлення квіткової декорації із фоамірану «Гілочка орхідеї».« повернутися до списку новин