Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів і вихователів ГПД

Засідання керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів і вихователів ГПД з теми «Впровадження Концепції Нової української школи в умовах реформування початкової освіти в Гусятинському районі»

 

 

 

26 січня 2018 року на базі Гусятинського РЦДЮТ відбулося засідання районного методичного об’єднання керівників шкільних методичних об’єднань  вчителів початкових класів і вихователів ГПД з теми «Впровадження Концепції Нової української школи в умовах реформування початкової освіти в Гусятинському районі».

Розпочався районний методичний захід авторськими поезіями на патріотичну тематику, які декламували Задорожна О.П. (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» с.Мала Лука) та Монастирська Л.О. (НВК«ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ ім. Володі Труха с.Жабинці).

Методист з кадрової роботи Гусятинського райметодкабінету Чорній Й.П., виступила з питання ролі курсів підвищення кваліфікації у проходженні атестації вчителя.

У теоретичному модулі засідання Мельничук Р.Б., методист з початкової освіти райметодкабінету, ознайомила з планом заходів упровадження Концепції Нової української школи в умовах   реформування початкової освіти в Гусятинському районі, розробленими у райметодкабінеті відповідно до наказів МОНУ, підсумувала роботу районного методичного об’єднання у І семестрі та акцентувала увагу на основних аспектах здійснення освітнього процесу у ІІ семестрі 2017/2018 н.р., на реєстрації педагогів початкової освіти на онлайн-курс для вчителів початкових класів на освітній платформі EdEra та участі у вебінарах видавничої групи «Основа», активізації  участі  в ІІІ Всеукраїнському інтернет-конкурсі  сайту «КОЛОСОК» для вчителів природничих предметів «Учитель року-2018».  

У практичному модулі керівники шкільних методичних об’єднань ділились досвідом роботи з питань:  про  освітній  проект  «На крилах успіху» (Буряківська М.В., ЗОШ І-ІІІ ст. с.Постолівка), проведення екскурсії в початкових класах  (Дрозда О.М., ЗОШ І-ІІІ ст. с.Раштівці), про власну  розробку дидактичної картотеки «Етимологічні п’ятихвилинки на уроках української мови» та алгоритм розміщення публікації на сайті SUPER.UROK-UA.com. (Сидорчук Т.Я., ЗОШ І-ІІ ст. с.Товсте).« повернутися до списку новин