Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Нарада з питань щодо проведення ремонтних робіт в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків

11 вересня 2017 року начальник відділу освіти Кащишин О.А. взяла участь у нараді щодо заключення договору на проведення ремонтних робіт в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків.

 

 

 

 

 

11 вересня 2017 року начальник відділу освіти Кащишин О.А. взяла участь у нараді щодо заключення договору на проведення ремонтних робіт в НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Хоростків, яка відбулася в Гусятинській райдержадміністрації під керівництвом голови РДА Батога В.С.

 

З метою впровадження енергозберігаючих технологій у навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа I-III ступенів №1-гімназія” м. Хоростків заплановано провести  капітальний ремонт по заміні систем опалення. Проект реалізовуватиметься  за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

 

За столом переговорів сторони акцентували увагу на проблемних питаннях виконання ремонтних робіт. За словами керівника гімназії Людмили Крицької, заклад готовий розпочати роботи по заміні опалювальної системи. Хоростківський  міський голова Степан Гладун висловив свою підтримку з даного питання.« повернутися до списку новин