Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Відбулося тестування з української мови і літератури

24 травня основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року продовжилася обов'язковим для усіх випускників та абітурієнтів тестуванням з української мови і літератури. У Гусятинському районі взяли участь  в ЗНО 406 осіб

 

 

 

24 травня основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року продовжилася обов'язковим для усіх випускників та абітурієнтів тестуванням з української мови і літератури.

Для участі у тестуванні в Гусятинському районі зареєструвалися 411 учасників, взяли участь 406, що становить 98,8% від зареєстрованих. Працював 1 пункт зовнішнього незалежного оцінювання на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – ДНЗ» м. Хоростків. У пункті ЗНО було задіяно 28 аудиторій, проведення зовнішнього незалежного оцінювання у пункті тестування забезпечували 67 осіб.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури складається із завдань трьох форм. Загальна кількість завдань тесту – 58, на їх виконання учасникам відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань №1-33 частини "Українська мова" та №58 частини "Власне висловлення" буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Із завданнями сертифікаційної роботи з української мови і літератури можна ознайомитися в розділі «Предмети ЗНО». 25 травня у цьому ж розділі буде розміщено правильні відповіді на завдання.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії. Для цього необхідно протягом 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Детальніше про умови участі в додатковій сесії – у  відповідному розділі.« повернутися до списку новин