Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Учні опорного закладу с. Яблунів отримали сучасний кабінет фізики

Учні опорного закладу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Яблунів із 2 філіями: Тудорівська філія загальноосвітня школа І-ІІ ст. та Сухоставська філія загальноосвітня школа І ст. (директор Дереворіз В.І.) отримали сучасний кабінет фізики

 

 

 

Учні опорного закладу – загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Яблунів (директор Дереворіз В.І.) із 2 філіями: Тудорівська філія загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та Сухоставська філія загальноосвітня школа І ступеня отримали сучасний кабінет фізики. Школа у Яблунові оновлюється завдяки тому, що там прийняли рішення про створення опорного навчального закладу. А для опорних шкіл, як відомо, держава виділяє кошти на облаштування нових та сучасних кабінетів фізики, хімії, біології та інформатики.

 

Для опорного закладу уже закупили обладнання для кабінету фізики, а саме: комплект засобів для навчання, ноутбуки для учнів і для вчителя, інтерактивну дошку та ін.

 

Останнє оновлення матеріально-технічної бази для уроків фізики школа отримувала ще у 1985 році, тобто 33 роки тому.

 

«Мені приємно, що школи сьогодні оновлюються та «оживають». Що діти можуть навчатися у сучасних кабінетах, проводити практичні заняття та отримувати знання, користуючись реальними засобами для навчання, а не споглядати лише ілюстрації у підручниках. І такі кроки – це беззаперечний меседж для тих районів, де ще немає опорних навчальних закладів. Держава сьогодні дає фінансування – ним потрібно лише скористатися!», – акцентує голова облдержадміністрації Степан Барна. Він, власне, особисто зміг переконатися у наявності обладнання для кабінету фізики та у його практичності, перебуваючи у закладі на першому дзвонику.

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин