Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум вчителів історії та правознавства

30 листопада 2017 року на базі ЗОШ I-III ст. №2 м. Копичинець методистом Гусятинського райметодкабінету Вітко Л.Б. проведено семінар-практикум для вчителів історії та правознавства закладів загальної середньої освіти Гусятинського району

 

 

 

30 листопада 2017 року на базі ЗОШ I-III ст. №2 м. Копичинець методистом Гусятинського райметодкабінету Вітко Л.Б. проведено семінар-практикум «Використання сучасних форм та методів роботи для активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках історії та ролі особи в історії України» для вчителів історії та правознавства закладів загальної середньої освіти Гусятинського району.

 

Засідання семінару розпочалося з виступу методиста РМК Вітко Л.Б «Сучасний вчитель та сучасний урок і використання пошуково-дослідницької роботи  як одного із засобів підвищення якості вивчення історії  та ролі особи в історії України».

 

Вчитель історії ЗОШ I-III ст. №2 м. Копичинець Н.С. Камінська провела урок національної пам’яті «Український визвольний рух 1943-1950 рр. Роман  Шухевич».

 

Для гостей була організована екскурсія в шкільні музеї: «Борців за волю України» та українознавчо-народознавчий.

 

Учасники семінару разом з вчителем ЗОШ I-III ст. №2 м. Копичинець О.Я.Ухач взяли участь у тренінгу з курсу «Кроки до порозуміння» «Як взяти участь  в он-лайн дискусії».

 

На завершення засідання обговорити методичні рекомендації щодо  вивчення історії України та всесвітньої історії в школі.« повернутися до списку новин