Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районне методичне об’єднання керівників шкільних методичних об’єднань педагогів початкової освіти

Відбулося районне методичне об’єднання керівників шкільних методичних об’єднань педагогів початкової освіти з теми «Особливості організації та змісту освітнього процесу в початковій школі у І семестрі 2018/2019 навчального року в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа»

 

 

 

14 вересня 2018 року на базі Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості проведено районне методичне об’єднання керівників шкільних методичних об’єднань педагогів початкової освіти з теми «Особливості організації та змісту освітнього процесу в початковій школі у І семестрі 2018/2019 н.р. в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа».

Мельничук Р.Б., методист райметодкабінету з початкової освіти, ознайомила із новими науково-методичними темами Тернопільського ОКІППО та Гусятинського РМК, надала методичний коментар щодо організації освітнього процесу в початкових класах у І семестрі 2018/2019 н.р., зокрема, про особливості адаптаційного періоду, формувального оцінювання у 1 класі, щодо скороченої тривалості уроку для учнів початкових класів, про фахове зростання педагогів, організацію очних сесій для вчителів, які навчатимуть учнів 1, 2 класів у 2019/2020 н.р., планування структури методичної роботи та діяльності шкільних методичних об’єднань (предметних кафедр) вчителів 1-4 класів та вихователів ГПД.

Керівники шкільних МО педагогів початкової освіти опрацювали новий Професійний стандарт «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», новий Порядок створення груп продовженого дня, ведення класних журналів в 1 класі НУШ та в 2-4 класах, методичні рекомендації щодо наступності дошкільної та початкової освіти.

Руслана Бориславівна, регіональний тренер вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів відповідно до Концепції «Нова українська школа», вручила керівникам методичні посібники «Гра по-новому, навчання по-іншому» та «Шість цеглинок в освітньому просторі школи» для вчителів 1-х класів, які пройшли тренінг від The LEGO Foundation  у червні 2018 року м.Теребовля.

Гусятинський район: Сталена Л.Д., вч.ЗОШ І-ІІІ ст. с.Личківці, Ткач І.Є., вч. ЗОШ І-ІІІ ст. с.Яблунів, Шаповалова М.І., вч. Сухоставська філія ЗОШ І-ІІІ ст.с.Яблунів, Кравець А.М., вч. НВК «ЗОШ І ст.-ДНЗ» с.Малі Бірки.

Гримайлівська ОТГ: Калита Г.С., вч. ЗОШ І- ІІІ ст.ім. Пулюя смт. Гримайлів, Бутрак Г.Б., вч. Гримайлівської санаторної загальноосвітня школи-інтернат І-ІІІ ст. смт. Гримайлів Тернопільської обласної ради.  

Хоростківської ОТГ: Кульчицька І.Є., вч. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків, Бандура О.В., Ваверчак Г.В., вч. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2-ДНЗ» м.Хоростків, Мориляк Л.В., вч. ЗОШ І ст.с.Хлопівка.

 

Мельничук Р.Б., методист РМК з початкової освіти« повернутися до списку новин