Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Обласний семінар для методистів закладів позашкільної освіти

23 листопада 2017 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Гусятинським центром дитячої та юнацької творчості організовано та проведено обласний семінар для методистів закладів позашкільної освіти області

 

 

 

23 листопада 2017 року на базі Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Гусятинським центром дитячої та юнацької творчості організовано та проведено обласний семінар для методистів закладів позашкільної освіти області на тему: "Участь у житті суспільства як вияв кращих інтересів дитини. Роль дитячих товариств у національно-патріотичному вихованні".

 

Новий зміст позашкільної освіти на основі формування компетентностей, ціннісних ставлень і суджень дітей та учнівської молоді, необхідних для їх успішної самореалізації окреслила завідувач Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО Хома С.О.

 

Директор обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Герц І.І. та заступник директора з виховної роботи ТОЦЕНТУМ Сворінь Н.В. привітали присутніх та ознайомили із роботою свого закладу.

 

Про шляхи впровадження медіа технологій як засобу соціалізації вихованців ПНЗ розповіла учасникам семінару кандидат педагогічних наук, викладач ТОКІППО Городецька О.В.

 

Зубрицька Л.М., методист Гусятинського райметодкабінету поділилась досвідом організації виховної роботи у закладах позашкільної освіти району, а директор Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості Чубей Л.П. презентувала роботу закладу. 

 

Методист Лахман Н.Д. та педагог-організатор Трач О.С. розповіли учасникам семінару про методичний супровід роботи дитячих товариств і клубів та реалізацію соціальних проектів у Гусятинському РЦДЮТ.

 

На завершення даного заходу усі присутні взяли участь у WORK SHOPі «Наші творіння – краса цього світу». Педагогічні працівники Гусятинського РЦДЮТ Козак Л.І., Матіяш Л.М. та Мульська Л.В. провели майстер-класи  із виготовлення патріотичної листівки, панно для оздоблення інтер’єру кімнати та прикрас із шкіри.« повернутися до списку новин