Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Бібліотечне краєзнавство як складова частина виховання національної свідомості

26 лютого 2019 року на базі Гусятинської районної бібліотеки відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів закладів освіти на тему «Бібліотечне краєзнавство як складова частина виховання національної свідомості»

 

 

 

 

26 лютого 2019 року на базі Гусятинської районної бібліотеки відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів закладів освіти на тему «Бібліотечне краєзнавство як складова частина виховання національної свідомості».

Учасників заходу привітала Чорна О.Б., т.в.о. директора Гусятинської ЦБС.

Роботу семінару розпочала методист Гусятинського районного методичного кабінету Янюк І.Я., яка познайомила присутніх з планом роботи, обговорила питання, що стосуються  особливостей  вибору і замовлення підручників для 2 класу у 2019 році, а також впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек закладів загальної середньої освіти.

Завідуюча районною дитячою бібліотекою Давидова Л.О. ознайомила присутніх з цікавими формами краєзнавчої роботи у шкільній бібліотеці та культурно-просвітницькими проектами до яких варто залучити юних читачів, а також ознайомила із   найважливішими пам’ятними датами у галузі освіти і педагогічної науки на перше півріччя 2019 року.

«Родзинкою»  семінару  став виступ шкільного бібліотекаря НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Хоростків Дідур І.С., яка була учасницею ІХ Львівського міжнародного бібліотечного форуму  «Бібліотека@- творимо свободу».

Продовженням семінару була екскурсія залами бібліотеки. Завідуюча відділу обслуговування районної бібліотеки для дорослих Мотрук Г., розповіла про історію створення книгозбірні, структуру та бібліотечний фонд, ознайомила  з основними відділами бібліотеки та їх роботою.

Підсумком зустрічі стало обговорення побаченого впродовж всієї роботи семінару, обмін думками та досвідом роботи, вироблення методичних рекомендацій з даної теми.« повернутися до списку новин