Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Програма інформатизації Гусятинського району «Електронна Гусятинщина»

10 січня 2018 року начальник відділу освіти райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у нараді, яка відбулася в Гусятинській районній державній адміністрації з питання впровадження системи електронного документообігу

 

 

 

 

10 січня 2018 року начальник відділу освіти райдержадміністрації Кащишин О.А. взяла участь у нараді, яка відбулася в Гусятинській районній державній адміністрації з питання впровадження системи електронного документообігу.

 

Районною радою затверджено Програму інформатизації Гусятинського району «Електронна Гусятинщина» на 2017 - 2019 роки. Дана Програма визначає стратегію та першочергові завдання інформатизації апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації, метою яких є подальше створення умов для ефективної діяльності працівників райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, забезпечення інформаційно-аналітичної підтримки процесів прийняття управлінських рішень, забезпечення прозорості діяльності органів влади та їх ефективної взаємодії, розвитку інформаційних послуг для громадян, фізичних та юридичних осіб, впровадження сучасних та перспективних інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності регіону.

 

Про процедуру впровадження Програми, основні вимоги до виконавців, розробників нормативно-правових документів йшлося на нараді.

 

Голова  Гусятинської  райдержадміністрації Батіг В.С. підвів підсумки роботи наради та закликав усіх до чіткої, злагодженої та оперативної роботи, уникати байдужості та працювати на реальний результат.

 

 « повернутися до списку новин