Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Літній мовний табір «RAINBOW» у ЗОШ І-ІІ ст. с.Оришківці

У загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Оришківці Гусятинського району працював літній мовний табір «RAINBOW», куди протягом 11 незабутніх днів поспішали школярі, щоб проявити приховані таланти, навчитися розмовної англійської мови, розкрити свій потенціал та провести час з користю

 

 

 

 

У загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Оришківці Гусятинського району працював літній мовний табір «RAINBOW». Веселий гамір, метушня – це школярі з самого ранку поспішали, щоб протягом 11 незабутніх днів проявити приховані таланти, навчитися розмовної англійської мови, розкрити свій потенціал та провести час з користю. Адже це непросто табір, це незбагненна суміш навчання і відпочинку, оздоровлення і розваг, сміху і затишку.

Радісними усмішками і щирими словами привітань дітей зустріли та повели стежками нового й цікавого педагоги Угляр Ганна Василівна, Зрайчик Надія Михайлівна та директор школи Лесишин Іванна Касянівна.

Кожен день у таборі був тематичний, мав свою назву, мету і завдання. Цікаві заняття з англійської мови, де в невимушеній атмосфері діти швидко вивчали пісеньки-рухавки, виконували цікаві завдання, весело гралися, не залишали нікого байдужим. Окрім занять, іноземна мова супроводжувала дітей протягом усього дня. Відпочивальники легко долали мовний бар’єр – усе це завдяки ігровому підходу та співпраці учня з учителем.

Під час ранкової зарядки хлопчики й дівчатка виголошували девізи, співали пісні та супроводжували їх рухами.

Не давали сумувати і цікаві заняття та майстер-класи, які проходили у невеликих групах по декілька осіб.

Щодня діти вирушали у незвичайну мандрівку під час інтерактивних ігор, квестів, тематичних дискотек, переглядів мультфільмів та фільмів англійською мовою, розважальних програм.

Майже всі школярі люблять спорт, адже це – здоров’я, сила та краса організму. Хлопчики та дівчатка із задоволенням брали участь у веселих стартах, спортивних годинах, турнірах та естафетах.

Життя у таборі було надзвичайно цікаве і захоплююче. Діти з нетерпінням очікували наступного дня.« повернутися до списку новин