Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Салон педагогічних і методичних консультацій вчителів біології та хімії

17 листопада 2017 року відбулося засідання салону педагогічних і методичних консультацій вчителів біології, хімії Гусятинського району

 

 

 

 

17 листопада 2017 року відбулося засідання салону педагогічних і методичних консультацій вчителів біології, хімії Гусятинського району з теми «Природнича освіта в сучасній українській школі. STEM-освіта».

 

На засіданні салону вчителі ознайомилися з теоретичними аспектами STEM-освіти і станом впровадження її в Україні.

 

 

Методист Гусятинського РМК Янюк І.Я. висвітлила питання STEM-освіти у навчальному закладі  як основи для успішної самореалізації особистості учня і як фахівця, і як громадянина.

 

 

Вчитель хімії  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці Боднар О.М. поділилася досвідом роботи з обдарованими школярами, зокрема, у формуванні навиків дослідницької роботи в галузі хімії та підготовки школярів до участі у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали».

 

 

Про можливості використання матеріалів проекту учнівського самоврядування «Знай наших» на уроках хімії та біології з метою патріотичного виховання розповіла Дарбишева Н.Д., вчитель хімії ЗОШ І-ІІІ ст. с. Яблунів.

 

 

Учасники засідання висловили свої пропозиції щодо тематики, форм і методів проведення наступного салону педагогічних і методичних консультацій вчителів біології, хімії.« повернутися до списку новин