Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Бери й роби: створили онлайн-курс креативних ідей і практичних інструментів для вчителів

Розпочалася реєстрація на суперкреативний безкоштовний онлайн-курс креативних ідей і практичних інструментів для вчителів «Бери й роби»

 

 

 

 

 

Розпочалася реєстрація на суперкреативний безкоштовний онлайн-курс креативних ідей і практичних інструментів для вчителів «Бери й роби». 

Освіторія та EdEra запитали у вчителів, чого їм найбільше бракує під час підготовки до уроків? Після найдорогоціннішого ресурсу — часу, визначили креатив.

За підтримки Lenovo розробили курс «Бери й роби» — це якісні готові рішення, які можна доповнити власними ідеями. Серед тем: настільні та психологічні ігри, стратегії критичного мислення, корисні інструменти для креативного аналізу та багато інших.

В основі курсу — практичні інструменти, щоб урізноманітнити уроки та змінити їхню форму, а іноді й зміст. Своїми ідеями та досвідом поділяться 15 експертів громадської спілки «Освіторія», освітні гуру з США, Канади та Європи, нейропсихологи, поведінкові спеціалісти й найкращі вчителі світу, які спеціалізуються на методиках змішаного навчання, креативного мислення, формувального оцінювання, нейрофізіології.

Промо-ролик до «Онлайн-курсу для вчителів початкової школи»

Перші навчальні матеріали стануть доступними 18 жовтня. Їх можна буде переглянути на сайті Osvitoria.Media, або ж пройти онлайн-курс на EdEra та отримати електронний сертифікат.

Реєструйтеся, черпайте натхнення, беріть і робіть! 

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ 

 

 

Джерело: сайт "Освіторія Медіа"« повернутися до списку новин