Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум вчителів української мови і літератури

16 листопада 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів проведено семінар-практикум вчителів української мови і літератури Гусятинського району

 

 

 

 

На базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Пулюя смт. Гримайлів 16 листопада 2017 року проведено семінар-практикум вчителів української мови і літератури.

 

Директор школи Войтюк Л.О., заступник директора з навчально-виховної роботи Капелюх В.Я., вчитель музики Капелюх Г.Я. та школярі ознайомили усіх присутніх із своїм навчальним закладом.

 

Під час методичної сесії з елементами тренінгу учасники семінару спільно із завідувачем райметодкабінету Цвігун Г.Й. обговорили шляхи запровадження стратегії методів і прийомів розвитку критичного мислення школярів під час викладання української мови і літератури в рамках реалізації Концепції Нової української школи.

 

Учителі-філологи даного навчального закладу Козловська Віра Василівна, Трінчук Любов Дмитрівна, Яцик Галина Степанівна запропонували своїм колегам відкриті уроки з використанням технології критичного мислення, потім було проведено обговорення уроків, а також кожен із педагогів мав можливість поділитися власним досвідом.

 

Крім цього вчителі української мови і літератури району відкрили для себе постать вченого фізика Івана Пулюя як перекладача і публіциста. З цікавим дослідженням літературного таланту Пулюя виступила вчитель української мови і літератури Козловська Віра Василівна. А також відвідали кімнату-музей, де вчитель історії Прокопишина Лариса Петрівна ознайомили присутніх із життєвим шляхом вченого фізика та його професійною і громадською діяльністю.

 « повернутися до списку новин