Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районний семінар-практикум вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін

На базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Глібів Гусятинського району 14 листопада 2019 року відбувся районний семінар-практикум вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін

 

 

 

 

 

На базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Глібів Гусятинського району 14 листопада 2019 року відбувся районний семінар-практикум вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін на тему «Удосконалення професійної компетентності та розвиток творчого потенціалу вчителів історії та суспільствознавчих дисциплін через розширення професійних знань і практичних умінь у сфері краєзнавства».

Під час роботи семінару учасники ознайомилися та обговорили питання: історична освіта в умовах розбудови НУШ та сучасні підходи до надання методичної допомоги, як чинника професійного зростання педагогів та розвитку їхнього творчого потенціалу; методичні засади реалізації краєзнавчої складової шкільного курсу історії України.

Учасники семінару відвідали урок історії у 9 класі на тему: «Революція 1848-1849 років в Австрійській імперії та наш край»,а також музей «Національно-визвольної боротьби ХХ століття на Гримайлівщині».

Методист Гусятинського райметодкабінету Вітко Л.Б. підвела підсумки роботи семінару-практикуму.« повернутися до списку новин