Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України

9 липня 2020 року у Гусятинському районі відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, у якому взяли участь 247 осіб, що становить 71 відсоток від загальної кількості зареєстрованих

 

 

 

 

 

9 липня 2020 року у Гусятинському районі проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, у якому взяли участь 247 осіб, що становить 71 відсоток від загальної кількості зареєстрованих.

Працював 1 пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ППТ) на базі навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків. Для забезпечення роботи пункту проведення ЗНО залучено 57 педагогів та 2 медичних працівники, задіяно 24 авдиторії.

Порушень процедури проведення ЗНО персоналом пункту та проходження ЗНО учасниками не виявлено. Усі дотримувалися рекомендацій медиків і правил соціального дистанціювання та пройшли процедуру допуску до пункту тестування, яка передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

Тест з історії України складався з 60 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин.

Результат виконання завдань №1-30 («Історія України ХХ – початку ХХІ століття») за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вишів України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1-30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи - 94 бали.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 10 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту.

Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з історії України відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО, що буде проведено 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів та таблиця переведення тестових балів з історії України у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх учнів з історії України.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть протягом 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Додаткове тестування з історії України відбудеться 06 серпня.« повернутися до списку новин