Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Шана нашим добровольцям!

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинці відбулася зустріч старшокласників із добровольцем, учасником АТО, який захищав с. Піски, донецький аеропорт, Ярославом Гав'янцем

 

 

 

 

14 березня Україна уже другий рік поспіль вшановує добровольців – тих, хто з власної волі та за покликом серця пішов захищати від ворога свою сім'ю, рідну Батьківщину, її майбутнє.

 


У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинці відбулася зустріч старшокласників із добровольцем, учасником АТО, який захищав с. Піски, донецький аеропорт, Ярославом Гав'янцем. Перехоплювало подих, на очі наверталися сльози від скупих, але таких щирих спогадів воїна. Школярі мали змогу з перших уст почути інформацію про те, що таке війна, і переконатися, що це не бойовик, це страшна реальність, у якій часто грають не за правилами, де людське життя може обірватися в будь-який момент, але разом з тим тут має місце підтримка, дружба, любов.

 

 


Слова вдячності та найщиріші побажання висловили нашому добровольцеві директор школи Хорощак Н.С. та мер міста Копичинці Лосик П.С. й подарували невеличкі подарунки.

 

Наталія Мацевко,

ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці« повернутися до списку новин