Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Обласний семінар-практикум методистів з фізики

22 травня 2019 року Гусятинським райметодкабінетом підготовлено та проведено обласний семінар-практикум методистів ОТГ, РМК, ТКМЦ з фізики на тему: «Організація освітнього процесу з фізики на засадах сталого розвитку»

 

 

 

 

22 травня 2019 року Гусятинським райметодкабінетом підготовлено та проведено обласний семінар-практикум методистів ОТГ, РМК, ТКМЦ з фізики на тему: «Організація освітнього процесу з фізики на засадах сталого розвитку».

Першими зустріли учасників обласного семінару методистів з фізики керівники, вчителі та учні опорного закладу – ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Яблунів (директор Дереворіз В.І.).

Гостей привітали завідувач Гусятинського РМК Цвігун Г.Й. та методист з фізики Гусятинського РМК Пилипчук В.П.

З доповіддю «Особливості організації освітнього процесу з фізики на засадах сталого розвитку» виступив методист ТОКІППО Гайда В.Я.

Досвідом роботи по проведенню уроків сталого розвитку поділилися вчителі фізики Гусятинського району: Лахман Н.І. (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Нижбірок), Фатюк П.І. (ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Гусятин), Івасюк Г.Т. (ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці), Савич Р.Р. (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2-ДНЗ» м.Хоростків).

Учасники семінару мали можливість побачити сучасний кабінет фізики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Яблунів (вчитель Русиняк О.І.), який школа одержала як опорний заклад та ознайомитися з роботою збереженого кабінету фізики в ЗОШ І-ІІІ ст. с.Клювинці (вчитель Мельник Б.І.).

Методисти фізики відвідали музей ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів (директор Войтюк О.Л.), де ознайомилися із життям та діяльністю видатного українського вченого Івана Павловича Пулюя. На згадку про відвідування музею гостям вручили портрет І.П.Пулюя, виготовлений вчителем трудового навчання даної школи Смолярською О.З.

Учасники заходу побували у природному заповіднику "Медобори" та відвідали музей природи. Зібрані у ньому експозиційні матеріали (опудала хребетних тварин, колекція комах, гнізда, гербарій, колекція деревних та кущових порід, зразки рослин, геологічна колекція) репрезентують біорізноманіття регіону і дозволяють знайомити відвідувачів із ним.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації Кащишин О.А. підвела підсумки роботи семінару та побажала його учасникам плідної праці на освітянській ниві.« повернутися до списку новин