Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

«Відкривай Україну» - освітній проект для учнів 7-11 класів з усієї України

Для школярів 7-11 класів: візьміть участь у проекті «Відкривай Україну» та отримайте можливість реалізувати власний шкільний чи навіть міський проект

 

 

 

БФ «БО з країни в Україну» запрошує українських школярів 7-11 класів до участі у найбільшому гейміфікованому освітньому проекті «Відкривай Україну». Реєстрація команд триває до 25 листопада 2018 року на сайті www.vidkruvai.com.ua

Проект передбачає, що учні з 7 до 11 класу формують команду та обирають собі вчителя серед шкільного складу. Разом вони спершу утворюють та реалізують суспільно важливий проект шкільного рівня, надалі – міський проект.

До проекту в минулих сезонах вже долучилися понад 13 тис  школярів, які реалізували понад 300 проектів суспільно-корисного значення.

Проект здійснюється у декілька етапів:

І ЕТАП – командоутворюючий  –  підлітки аналізують проблематику школи, обирають найбільш актуальну проблему та вирішують її шляхом реалізації проекту на рівні школи.

II ЕТАП –  проектний –  командна робота над розробкою презентаційного проекту за одним із двох напрямів: культурний та соціальний. Ті, хто перейшов до ІІ етапу ,досліджують проблематику міста шляхом проведенням соціального опитування та розробляють проект  відповідно до виявленої суспільної проблеми. Реалізація проекту відбувається за підказками розробленого алгоритму.

ІІІ ЕТАП – регіональний півфінал –  визначення регіональних переможців. Регіональні півфінали проводяться в один день в усіх регіонах України одночасно; на конкурсній основі експертне журі обирає один проект – переможця соціального або культурного концепту, який братиме участь у фіналі в м. Києві.

ІV ЕТАП – фінал – визначення переможців проекту "Відкривай Україну". 

Увесь навчальний процес проходить  через гейміфіковану онлайн-платформу  www.vidkruvai.com.ua

Місія проекту: формувати нову генерацію соціально-активної, культурно збагаченої, ініціативної та високорозвиненої молоді. 

Ціль проекту: сприяти розвитку громадянського суспільства в регіонах через реалізацію молодіжних соціальних та культурних проектів.

"Відкривай Україну" в новому сезоні переживає глобальну трансформацію. В новому сезоні учасників проекту та їх наставників чекає ще більше приємних сюрпризів, програмних заходів, цікавих подій та навчальних програм.

Стань супергероєм - зміни своє місто!

 « повернутися до списку новин