Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

30 червня 2020 року у Гусятинському районі відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, у якому взяли участь 277 осіб, що становить 77 відсотків від загальної кількості зареєстрованих

 

 

 

 

 

30 червня 2020 року у Гусятинському районі відбулося проведення обов’язкового для усіх учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, результати якого зараховуватимуться як вступний іспит для бажаючих вступати до закладів вищої освіти, а також за бажанням учасника, як державна підсумкова атестація навчального курсу з української мови.

У ЗНО взяли участь 277 осіб, що становить 77 відсотків від загальної кількості зареєстрованих. Працював 1 пункт проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ППТ) на базі навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків. Для забезпечення роботи пункту проведення ЗНО залучено 57 педагогів та 2 медичних працівники, задіяно 24 авдиторії.

Порушень процедури проведення ЗНО персоналом пункту та проходження ЗНО учасниками не виявлено. Усі дотримувалися рекомендацій медиків і правил соціального дистанціювання та пройшли процедуру допуску до пункту тестування, яка передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

Максимальна кількість тестових балів за виконання частини тесту «Українська мова» дорівнює 68 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнює 104 балам.

01 липня будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту. Установлення порога «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з української мови і літератури відбудеться за підсумками засідання експертної комісії з питань визначення результатів ЗНО не пізніше 24 липня. Цього ж дня будуть опубліковані таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1 до12 балів з української мови та таблиця переведення тестових балів з української мови і літератури у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО до 25 липня.

Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації випускників, які виявили бажання проходити державну підсумкову атестацію з української мови.

Результати зовнішнього оцінювання у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100-200 балів будуть передані до відповідного реєстру в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об'єктивні причини, можуть до 06 липня подати до регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО.

Додаткова сесія ЗНО у 2020 році відбудеться з 23 липня до 11 серпня.« повернутися до списку новин