Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Смінар-практикум вчителів математики

Проведено семінар-практикум вчителів математики на тему «Індивідуальна робота учнів на уроках фізики і математики. Викладання математики на засадах інтеграції навчальних предметів»

 

 

 

27 березня 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці відбувся семінар-практикум вчителів математики на тему «Індивідуальна робота учнів на уроках фізики і математики. Викладання математики на засадах інтеграції навчальних предметів».

 

Директор школи Хорощак Н.С. для учасників семінару провела екскурсію навчальним закладом та шкільним музеєм.


Під час засідання обговорили питання щодо проведенням ДПА з математики та про участь учнів у конкурсах з розв’язування логічних задач.

 

Яворівський А.В., вчитель ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці провів майстер-клас «Компетентнісно орієнтована діяльність вчителя математики та використання інноваційних технологій навчання». Педагоги на практиці познайомилися з сервісами, які можна використати для покращення навчального процесу.


Вчитель-методист НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці Елиїв В.В. поділився досвідом роботи з учнями на уроках математики і дав практичні поради вчителям для використання у роботі.« повернутися до списку новин