Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районний семінар-практикум вчителів фізичної культури

16 квітня 2019 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» с.Мала Лука відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури Гусятинського району на тему «Реалізація міжпредметних зв’язків у процесі вирішення завдань фізичного виховання школярів в позаурочний час»

 

 

 

 

 

16 квітня 2019 року на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» с.Мала Лука відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури Гусятинського району на тему «Реалізація міжпредметних зв’язків у процесі вирішення завдань фізичного виховання школярів в позаурочний час».

З вітальним словом до учасників заходу звернулись учні  та директор школи Кирилів І.Й., які провели невелику екскурсію навчальним закладом  і ознайомила присутніх  зі створеними умовами у школі для реалізації фізичних здібностей та зміцнення здоров’я учнів.

Як зробити фізкультуру цікавою? Саме з такого запитання розпочала свій виступ методист районного методичного кабінету Марусин Г.П.

Міжпредметні зв’язки, спортивні танці, фістбол, чирлідинг, регбі… Усе це  чекає школярів за новими стандартами. Тому саме вчителям  необхідно започаткувати новий формат проведення уроків фізичної культури, зробити їх яскравими та привабливими для дітей різного віку. Тепер  на уроках фізкультури буде більше командних ігор, естафет, видовищних змагань.

Саме одним із видів такої роботи поділився із учасниками семінару вчитель фізичної культури цього навчального закладу Герла Л.М, запросивши  відвідати спортивне дійство «Малі олімпійські ігри». Спортивні ігри, естафети, історія, музика, німецька мова, математика…Все це Любомир Михайлович зумів об’єднати і провести надзвичайно цікавий і видовищний захід.

Після спортивного свята кожен учасник мав можливість поділитися досвідом проведення позаурочних спортивних заходів у своїй школі та  виніс для себе багато цікавого та корисного для подальшого впровадження елементів  роботи колег у свій власний досвід.

Під час проведення остаточних підсумків методистом РМК надано рекомендації вчителям фізичної культури для врахування їх в подальшій роботі.« повернутися до списку новин