Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури

Відбувся семінар-практикум «Особливості вивчення зарубіжної  літератури у 9 класі. Шляхи формування національної свідомості, патріотизму та громадянськості на уроках зарубіжної літератури»

 

 

 

 

23 листопада 2017 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Личківці (директор Шовдра Є.В.) методистом Гусятинського райметодкабунету Чорній О.П. проведено районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури на тему: «Особливості вивчення зарубіжної  літератури у 9 класі. Шляхи формування національної свідомості, патріотизму та громадянськості на уроках зарубіжної літератури».

 

Зі щирим словом вітання і цікавою презентацією своєї школи виступили  перед присутніми учні та директор школи Шовдра Є.В.

 

 

 

Під час семінару-практикуму говорили про здійснення національно-патріотичного виховання на уроках зарубіжної літератури (Чорній О.П., методист РМК),  про  проведення воркшопу, як динамічного навчання на уроках літератури (Ухачевська Н.З., вчитель зарубіжної літератури  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м. Копичинці ) та про участь учнів району у ІІ  Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower» (Косінська З.З., вчитель зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Гадинківці ).

 

 

 

 

Учасники семінару відвідали урок зарубіжної літератури у 9 класі  (Бренькач О.В., вчитель зарубіжної літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Личківці) на тему: «Українська тема в поемі «Мазепа» Дж. Г. Байрона. Специфіка зображення образу  гетьмана  у творі».

 

 

 

Вчителі зарубіжної літератури провели засідання круглого столу, обмінялися досвідом щодо проведення уроку за твором Дж. Байрона «Мазепа», виробили методичні рекомендації щодо формування національної свідомості, патріотизму та громадянськості на уроках зарубіжної літератури.

 « повернутися до списку новин