Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районне методичне засідання вихователів ГПД загальноосвітніх навчальних закладів району

30 серпня 2017 року на базі Гусятинського райметодкабінету проведено районне методичне засідання вихователів груп продовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів Гусятинського району

 

 

 

30 серпня 2017 року на базі Гусятинського райметодкабінету проведено районне методичне засідання вихователів груп продовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів Гусятинського району з теми «Здійснення навчально-методичного супроводу у ГПД в контексті реформування початкової освіти та реалізації концепції Нової української школи».

Методист з початкової освіти райметодкабінету Мельничук Р.Б. підвела підсумки методичної роботи з вихователями ГПД у 2016/2017 н.р. та окреслила завдання РМО на 2017/2018 н.р., наголосила на співпраці вихователя ГПД і вчителя початкових класів, участі у педагогічних конкурсах, активізації самоосвітньої діяльності, використання їх інноваційного потенціалу в умовах реформування системи початкової освіти.

Вихователі ознайомились із проектом нового Державного стандарту початкової загальної освіти, опрацювали інструктивно-методичні матеріали, що регламентують діяльність ГПД у 2017/2018 н.р. та методичні рекомендації щодо організації та діяльності роботи груп продовженого дня у 2017/2018 н.р., укладені Мороз Г.П., методистом Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Вихователь ГПД ЗОШ І-ІІ ст. с. Оришківці Федорчук Н.М., адміністратор блогу вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня Гусятинського району,  увазі присутніх представила свій блог.« повернутися до списку новин