Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про хід оздоровлення та відпочинок дітей

2 липня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. була на відео нараді в Гусятинській райдержадміністрації з головою Тернопільської облдержадміністрації Барною С.С., під час якої говорилося про хід оздоровлення та відпочинку дітей

 

 

 

 

2 липня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. була на відео нараді в Гусятинській райдержадміністрації з головою Тернопільської облдержадміністрації Барною С.С., під час якої говорилося про хід оздоровлення та відпочинку дітей в області.

 

Після завершення відео наради, розглянуті питання обговорено із районними керівниками.

 

Оксана Адамівна інформувала про хід оздоровлення та відпочинку дітей в районі. На сьогоднішній день оздоровлено 2 830 дітей, що становить 48,6 % від загальної кількості дітей шкільного віку. Забезпечено оздоровленням (21 день)- 42 дітей, що становить 0,72 % від кількості охоплених та послугами відпочинку 2 788 дітей, що становить 47,9%.

 

З 12 по 25 червня 2018 року за рахунок коштів з районного бюджету в сумі  160 тис. гривень оздоровили 46 дітей з району в дитячому оздоровчому комплексі «Збруч» в селищі Скала-Подільська Борщівського району.

 

На даний час згідно розподілу путівок  за рахунок коштів державного бюджету в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м.Одеса) оздоровлено 9 дітей пільгових категорій та в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (с.Пуща–Водиця Київська область) - 10 дітей.

 

Протягом І півріччя 2018 року за кошти обласного бюджету 23 дітей оздоровлено в обласних таборах «Ромашка» с. Нирків Заліщицького району, «Збруч» смт. Скала-Подільська Борщівського району, «Лісова пісня» м. Борщів, «Барвінок» с. Манюки Зборівського району.

 

Проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з сім'ями АТО щодо можливості оздоровлення дітей за межами країни.

 

Голова райдержадміністрації Батіг В.С. підсумував роботу, окресливши низку доручень для виконання присутнім керівникам.« повернутися до списку новин