Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України

17 серпня 2020 року начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації Людмила Дудар взяла участь у засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України, яке відбулося від керівництвом голови райдержадміністрації Надії Галябарди

 

 

 

 

17 серпня 2020 року начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації Людмила Дудар взяла участь у засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 29-ї річниці незалежності України, яке відбулося від керівництвом голови райдержадміністрації Надії Галябарди.

Під час засідання скоординовано дії відповідальних за святкування, уточнено готовність проведення районного заходу на належному рівні. Присутні обговорили  робочий план та сценарій урочистостей.

У програмі свята – в п`ятницю, 21 серпня о 10 год у селищі Гусятин біля пам`ятника Незалежності відбудеться концерт-академія та вручення нагород борцям за незалежність, учасникам ООС/АТО. На центральній площі відбудеться церемонія офіційного підняття Державного Прапора України. Аналогічні заходи пройдуть на центральних садибах усіх об’єднаних територіальних громад.

24 серпня, у День Незалежності України, в селищі Гусятин об 18 год. на площі Тараса Шевченка відбудеться святковий концерт.

Голова райдержадміністрації Надія Галябарда акцентувала увагу на тому, що усі заходи повинні проходити з урахуванням вимог щодо запобігання поширенню COVID-19.

 

 

 « повернутися до списку новин