Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про підготовку заходів до проведення в області Міжнародного дня захисту дітей говорили під час відео наради

21 травня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. була на відео нараді в Гусятинській райдержадміністрації з головою Тернопільської облдержадміністрації Барною С.С., під час якої говорилося про підготовку заходів до проведення в області Міжнародного дня захисту дітей

 

 

 

21 травня 2018 року начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Кащишин О.А. була на відео нараді в Гусятинській райдержадміністрації з головою Тернопільської облдержадміністрації Барною С.С., під час якої говорилося про стан виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом та  призову громадян на строкову військову службу в області, ремонт та експлуатаційного утримання автомобільних доріг, стан підготовки проектів, які планується реалізувати у 2018 році за кошти субвенції на розвиток інфраструктури об'єднаних територіальних громад та  підготовку заходів до проведення в області Міжнародного дня захисту дітей. 

 

Після  відео наради голова райдержадміністрації Батіг В.С. заслухав інформацію з обговорюваних питань керівників районних структур.

 

Щодо відзначення дня захисту дітей планується проведення засідання круглого столу «Права дитини», свято для обдарованих дітей   «Майбутнє твориться сьогодні», конкурс дитячого малюнку на асфальті тему : « Я маю право на любов», святкова акція «Діти мають права», Флешмоб «Ми-майбутнє України».

 « повернутися до списку новин