Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Воркшоп вчителів 1-х класів Нової української школи

Відбувся воркшоп вчителів 1-х класів НУШ району з теми «Підсумок роботи вчителів 1-2 класів Нової української школи за І семестр 2019/2020 н.р.»

 

 

 

 

 

 

Відбувся воркшоп вчителів 1-х класів НУШ району з теми «Підсумок роботи вчителів 1-2 класів Нової української школи за І семестр 2019/2020 н.р.». Захід проводився на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Вікно (директор Черкас Надія Теодорівна).

Візиткою-привітанням зустріли гостей учні 3-4 класів, яку підготували  вчитель 3 класу Філь Любов Романівна та вчитель 4 класу Подедворна Наталія Романівна. Черкас Надія Теодорівна, директор закладу загальної середньої освіти, представила вчителів початкових класів та вихователя групи продовженого дня.

Назаровець Галина Олексіївна, вчитель 1 класу НУШ, провела цікаву ранкову зустріч з першокласниками «Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай», до якої залучила й учасників воркшопу. Вчителі оглянули виставку чудових виробів із воску випускника школи Паращука Андрія.  Волощук Оксана Романівна, вчитель 2 класу НУШ, на уроці  з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» захопливо розповідала  про святковий календар зими. Другокласники НУШ, щоб прикрасити ялинку, виконували різні завдання. Під час ранкової зустрічі та на уроці учні використовували ігровий набір шість цеглинок LEGO. Лободзець Світлана Романівна, вихователь групи продовженого дня та асистент вчителя,  майстер-класом «Святковий Ангелик». В нагороду за свої старання, маленькі школярики отримали подарунки від Святого Миколая. Усі методичні  заходи  були проведені під чудовий акомпанемент вчителя музичного мистецтва Антонишина Романа Романовича.

У теоретичному модулі воркшопу, вчителі 1-х класів району, обмінювались думками та ідеями з питань впровадження в освітній процес особистих напрацювань. Мельничук Руслана Бориславівна, методист з початкової освіти Гусятинського райметодкабінету провела із педагогами тренінгові вправи з питання використання елементів візуалізації в практичній діяльності педагогів Нової української школи, підвела підсумки воркшопу та відмітила результативність  роботи вчителів 1-2 класів НУШ за І семестр 2019/2020 н.р.« повернутися до списку новин