Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Семінар-практикум вчителів трудового навчання

19 березня 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Вікно відбувся семінар-практикум вчителів трудового навчання на тему «Творчі завдання на уроках трудового навчання як засіб формування ключових компетентностей учнів»

 

 

 

 

 

19 березня 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Вікно відбувся семінар-практикум вчителів трудового навчання на тему «Творчі завдання на уроках трудового навчання як засіб формування ключових компетентностей учнів». Дану тему у своєму виступі висвітив методист з трудового навчання Гусятинського райметодкабінету Пилипчук Василь Петрович.

Учитель трудового навчання Смотрич Зіновій Михайлович запросив усіх присутніх на урок у 7 клас «Виготовлення дитячої іграшки методом випилювання», на якому продемонстрував різні види творчої діяльності учнів. Під час обговорення педагоги мали можливість обмінятися досвідом роботи щодо використання творчих завдань на уроках трудового навчання як засобу формування життєвих компетентностей учнів.

Майстер-клас з вчителями трудового навчання «Виготовлення торцової гілкової мозаїки» провів вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Красне Тройчак Тарас Степанович.

За результатами роботи під час семінару-практикуму вироблені методичні рекомендації на допомогу вчителям.« повернутися до списку новин