Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Організація навчально-виховного процесу на уроках художньо-естетичного циклу в контексті реформування галузі освіти та реалізації Концепції Нової української школи

23 серпня 2017 року відбулося районне засідання вчителів предметів художньо-естетичного циклу

 

 

 

23 серпня 2017 року у приміщенні райдержадміністрації відбулось районне засідання вчителів предметів художньо-естетичного циклу з теми «Організація навчально-виховного процесу на уроках художньо-естетичного циклу в контексті реформування галузі освіти та реалізації Концепції  Нової української школи».

 

У теоретичному модулі засідання Мельничук Р.Б., методист з предметів художньо-естетичного циклу проаналізувала участь та результативність  вчителів у мистецьких конкурсах та олімпіадах за 2017/2018 н.р., презентувала  концептуальні засади середньої освіти Нової української школи, ознайомила із особливостями викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» у 9 класі за новою програмою у 2017/2018 н.р., з електронними версіями підручника «Мистецтво» (авт. О.В. Гайдамака, Л.М. Масол) та інформативним матеріалами, підготовленими Капелюх Г.І., районним тренером з викладання інтегрованого курсу «Мистецтво» у 9 класі.

 

 

Педагоги опрацювали інструктивно-методичну базу забезпечення навчально-виховного процесу, методичні рекомендації МОН України, Тернопільського ОКІППО щодо викладання предметів художньо-естетичного циклу в 2017/2018 н.р.  (укладач Саранчук Н.Р., методист з художньо-естетичного циклу ТОКІППО).

 

У практичному модулі засідання з досвіду роботи виступили Мисак П.Б., вчитель музичного мистецтва ЗОШ І-ІІ ст. с.Глібів, переможець районного, учасник обласного всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2017» в номінації  «Музичне мистецтво» та  Мимрик М.Р., вчитель  музичного мистецтва НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці, на базі якої у травні 2017 року був проведений обласний семінар методистів з художньо-естетитичного циклу, який продемонстрував фрагменти свого майстер-класу та диски із записами своєї концертної діяльності.« повернутися до списку новин