Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Ангел Олеся нагороджена Дипломом ІІІ ступеня на IV Всеукраїнській олімпіаді з філософії

16-18 листопада 2017 року в місті Києві на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості «MANLabCamp» відбувся очний (фінальний) етап IV Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів. Тернопільську область на олімпіаді представляли учні ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гадинківці Гусятинського району Ангел Олеся та Бісюк Василина

 

 

 

16-18 листопада 2017 року в місті Києві на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості «MANLabCamp» відбувся очний (фінальний) етап IV Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів. Тернопільську область на олімпіаді представляли учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Гадинківці Ангел Олеся та Бісюк Василина.

 

Очний (фінальний) етап олімпіади передбачав написання учасниками конкурсної роботи у вигляді філософського есе на задану тему (учасники олімпіади обирали тему есе із запропонованого організаторами олімпіади переліку із трьох тем). Загальною темою олімпіади була проблема «Екологічної свідомості».

 

Учениця 8 класу Ангел Олеся обрала темою свого есе цитату відомого представника німецької практичної філософії природи Клауса Міхаеля Маєр-Абіха: «Не людина є мірою всіх речей, а все, що існує з нами є мірою нашої людяності», а Бісюк Василина – цитату Ілона Маска: «Прямо зараз ми проводимо найбільш небезпечний експеримент в історії, що полягає в тому, скільки вуглекислого газу може витримати атмосфера перш ніж станеться екологічна катастрофа».

 

За результатами оцінювання конкурсних робіт членами журі, Ангел Олеся зайняла ІІІ місце на IV Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів і була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня, а також цінними подарунками. Робота Ангел Олесі буде опублікована у збірнику переможців Всеукраїнських олімпіад з філософії для школярів, який буде видано Національним центром «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Бісюк Василина була відзначена дипломом за участь у олімпіаді.

 

     

 

 

 « повернутися до списку новин