Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Про підготовку закладів освіти району до роботи в осінньо-зимовий період

30 жовтня 2018 року начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кащишин О.А. взяла участь у черговому засіданні колегії Гусятинської районної державної адміністрації

 

 

 

 

 

30 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом  першого заступника голови РДА Гайдука І.В. В роботі колегії взяли участь  голови місцевих рад, керівники  структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кащишин О.А. доповідала про підготовку закладів освіти району до  роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років. Оксана Адамівна зазначила, що  здійснено об’їзди закладів освіти та проаналізовано стан проведення ремонтних робіт котелень, систем опалення, приведення до належного стану приладів для сталого проходження опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

У школи та установи галузі, що використовують тверде паливо, закуплено 76 тонн вугілля, укладено договір  щодо закупівлі 100 м3 дров.  Цієї кількості достатньо для забезпечення твердим паливом усіх закладів освіти.

Протягом вересня 2018 року проведено перевірку димових та вентиляційних каналів в приміщеннях шкіл та установ відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА, приведено у відповідність  стан електричного господарства, для підсилення пожежної безпеки додатково  в листопаді поточного року буде закуплено ще 50 вогнегасників.       

Разом з тим, без додаткового фінансування не вдається вирішити ряд питань по підготовці закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період, а саме:

1.Проведення робіт по протипожежній обробці дерев’яних конструкцій дахів будинків навчальних закладів.

2.Встановлення пожежної сигналізації в закладах освіти.

3.Закупівля приладів  дистанційного обліку газу до 01 травня 2019 року.

Незважаючи на виконання заходів з енергоефективності та енергозбереження в цьому році, в зв’язку з різким підвищенням ціни на природній газ та електроенергію коштів, передбачених бюджетом, для проведення розрахунків з поставщиками  може бути обмаль. Відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА проведено додаткову тендерну закупівлю природного газу на грудень 2018 року на суму 773 тис. грн. Оголошено тендерну закупівлю природного газу на 2019 рік на суму 7,5 млн. грн. Для порівняння, у 2018 році на ці ж заклади освіти було виділено на закупівлю газу 5,5 млн. грн.

 

 « повернутися до списку новин