Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Онлайн-конференція з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності

Головний спеціаліст відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Гусятинської райдержадміністрації Олег Бойчук взяв участь в онлайн-конференціії з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах освіти Тернопільської області усіх рівнів і форм власності

 

 

 

 

 

Комунальна установа Тернопільської обласної ради  «Центр аналітично – методичного та матеріально – технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області» й управління Держпраці в Тернопільській області 3 листопада спільно провели онлайн – конференцію стосовно охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах освіти області усіх рівнів і форм власності. Однією із найважливіших тем розмови стали особливості освітнього процесу для здобувачів освіти та роботи педагогічних і технічних працівників в умовах пандемії коронавірусу, зокрема форм дистанційної роботи, гнучкого графіку  та оплати праці в умовах неповного робочого дня.

Акцентували увагу керівників місцевих органів управління освітою, установ  і закладів освіти області на питаннях щодо підготовки освітніх закладів до/та початку в них опалювального сезону:

1.Вимоги, яким  повинні відповідати системи опалення освітянських приміщень, вентиляції та ГВП.

2. Порядок виявлення та усунення недоліків у роботі систем опалення освітянських об’єктів, вентиляції та ГВП під час підготовки до/та початку опалювального періоду.

3. Порядок підготовки освітянських будівель і споруд  до опалювального сезону.

4. Порушення, виявлені під час перевірки закладів освіти області та методи їх усунення.

Обговорили необхідність упорядкування документації закладів освіти згідно з чинним законодавством і стан охорони праці в закладах освіти  за результатами проведених обстежень управлінням Держпраці в Тернопільській області  за 2019-2020 роки.

 « повернутися до списку новин