Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Районне методичне об’єднання вчителів української мови і літератури

22 серпня 2019 року на базі Гусятинського райметодкабінету проведено районне методичне об’єднання вчителів української мови і літератури з проблеми «Новий стандарт освіти: від знань до компетентностей»

 

 

 

 

 

22 серпня 2019 року на базі Гусятинського райметодкабінету проведено районне методичне об’єднання вчителів української мови і літератури з проблеми «Новий стандарт освіти: від знань до компетентностей».

У ході засідання завідувач РМК Цвігун Г.Й. підвела підсумки стану викладання української мови та літератури, звернула увагу на результати ЗНО за 2018/2019 навчальний рік, на пріоритети вивчення української мови та літератури в загальноосвітніх навчальних закладах у 2019/2020 навчальному році. Галина Йосипівна акцентувала увагу педагогів на якості філологічної освіти в умовах реалізації  Концепції Нової української школи.  

З  особливостями вивчення української мови і літератури в 11 класі ознайомила присутніх вчитель української мови  і літератури ЗОШ І-ІІІ ст. с.Красне Іванків С. М., яка була учасником тренінгів при Тернопільському ОКІППО.« повернутися до списку новин