Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Педагогічна вітальня молодого вчителя початкової освіти

05 грудня 2017 року відбулося засідання районної Педагогічної вітальні молодого вчителя початкової освіти з теми «Формування позитивної мотивації особистості педагога до реалізації освітніх змін у контексті модернізації початкової школи»

 

 

 

05 грудня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м.Хоростків (директор Крицька Л.З.) відбулося засідання районної Педагогічної вітальні молодого вчителя початкової освіти з теми «Формування позитивної мотивації особистості педагога до реалізації освітніх змін у контексті модернізації початкової школи».

 

Гостей вітали учні початкових класів – переможці  Всеукраїнських та обласних конкурсів із сучасних та спортивних танців та гімназисти, які продемонстрували свій вокальний та хореографічний талант.

 

Магеровська Н.А., заступник директора школи з навчально-виховної роботи, представила склад предметно-методичної кафедри вчителів початкових класів та вихователів ГПД, проінформувала про досягнення учнівського та педагогічного колективів.

 

Фостик С.О., вчитель 1 класу, керівник  кафедри, провела разом з молодими педагогами моделювання інтерактивної вправи «Ранкова зустріч».

 

Учасники педвітальні із цікавістю спостерігали інтегровані уроки об’єднані спільною темою "Світовий океан і його мешканці", зокрема, з математики та природознавства у 2 класі (класний керівник Карвацька М.В.) та з природознавства і основ здоров’я у 4 класі (Ісаків В. Є.), виставку учнівських робіт учнів початкових класів "Зимова казка".

 

Глуха Л.Б., практичний психолог захопила усіх присутніх проведенням тренінгу з казкотерапії. Молоді педагоги активно обговорювали проведені методичні заходи, акцентуючи на збагаченні свого професійного досвіду.

 

Методист Гусятинського райметодкабінету з початкової освіти Мельничук Р.Б. підсумувала роботу предметної кафедри вчителів початкової освіти, представила презентаційні матеріали однієї із шкіл області, які пілотують проект Нової української школи, провела ряд пізнавальних інтерактивних вправ з питання використання методів критичного мислення в освітньому процесі початкових класів.

 

⇒Фото із засідання районної Педагогічної вітальні молодого вчителя початкової освіти

 « повернутися до списку новин