Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Святкування Дня Українського козацтва та Дня захисника України в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Оришківці

12 жовтня 2018 року в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Оришківці (директор Лесишин І.К.) проведено виховний захід, присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва

 

 

 

 

Добрими і героїчними традиціями славиться українська земля. Її сини – запорізькі козаки –  навіки увійшли  до скарбниці пам’яті українського народу. Козацтво символізує любов до рідної землі, силу волі, прагнення до свободи, мужність, сміливість, відчайдушність, здатність до самопожертви. Українські козаки – це не лише героїчне минуле нашого народу, але й гідний приклад для наслідування.

Символічно, що День козацтва ми відзначаємо разом із величним православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яка традиційно вважається покровителькою та заступницею українського народу і захисників України, та ще одним славним святом – Днем захисника України.

У рамках святкування Дня Українського козацтва та Дня захисника України 12 жовтня 2018 року в загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Оришківці відбулося яскраве та глибоко-патріотичне свято.

На святі панував дух козацької звитяги, щирої радості. По-родинному, дружно та весело пройшло козацьке свято, яке стало ще однією яскравою сторінкою шкільного життя.« повернутися до списку новин