Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської Районної Державної Адміністрації

Сучасний урок німецької мови в умовах Нової української школи

27 листопада 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Зелене відбулося заняття школи вдосконалення майстерності вчителів німецької мови на тему: «Сучасний урок німецької мови в умовах Нової української школи»

 

 

 

 

 

27 листопада 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Зелене відбулося заняття школи вдосконалення майстерності вчителів німецької мови на тему: «Сучасний урок німецької мови в умовах Нової української школи». 

У своєму виступі методист з іноземних мов районного методичного кабінету Гулик А.Т. акцентувала увагу педагогів на ефективних підходах до сучасного  викладання німецької мови, впровадженні змін у іншомовній освіті, суті рефлексії та формувального оцінювання навчальних досягнень учнів, важливості впливу вчителя на розвиток у школярів позитивної мотивації до вивчення іноземної мови та формування здатності і  готовності до іншомовного навчання впродовж життя. В теоретичній частині педагоги опрацювали питання сучасних вимог до підвищення ефективності уроку німецької мови та обмінялися досвідом роботи.

У практичній частині вчителі спостерігали та обговорювали відкритий урок німецької мови у шостому класі на тему: «Unsere Schule», майстерно проведений учителем ЗОШ І-ІІ ст. с. Зелене Антонів Марією Михайлівною.

У заключній частині було підведено підсумки роботи та вироблено методичні рекомендації для вчителів німецької мови району.« повернутися до списку новин